Jeden z najkrajších párov nášho šoubiznisu sa teší z veľkej noviny. Veronika Cifrová Ostrihoňová sa spolu s manželom Matejom alias Sajfom po dlhých deviatich mesiacoch dočkali svojho vytúženého potomka.

Posledné dni bola známa moderátorská dvojica pod ostrejším drobnohľadom verejnosti viac než kedykoľvek predtým. V polke septembra mali totiž Veronika a Matej do rodinky privítať svoje prvé bábätko. Po dlhom čakaní sa už ale aktuálne obľúbený párik môže pochváliť statusom “rodičia”.

Veronika pred malou chvíľou priviedla na svet zdravé dievčatko, ktoré dostalo krásne meno Sára, pričom s veľkou novinou sa už stihol pochváliť aj hrdý tatko. ,,SOM OTEC. A práve som zistil, že môj život sa mi len začal. Vitaj, Sára, a zober si od nás len to najlepšie! Od maminy si zober úplne všetko a odomňa si povyberaj. 🙏👍 @veronikaostrihonova, tebe skláňam poklonu, lebo ty si taká levica, taká bojovníčka, že všetky moje výkony a sebazaprenia sú oproti tomu, čo si dokázala úplne nič! Ty, láska moja, dokážeš zatlačiť aj otáčacie dvere,” Sajfa na Instagrame nešetril smerom k svojej milovanej manželke slovami obrovského uznania.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Šťastný otecko pridal k svojmu emotívnemu odkazu i nádherný záber s maličkou princezničkou, pri ktorom sa začínajú hromadiť prvé gratulácie. Samozrejme, sa pridávame aj my – Veronika a Matej, srdečne blahoželáme a prajeme veľa zdravia!

Zdroj/Foto: Instagram/sajfa