Aj vy ste sa už niekedy pohrávali s myšlienkou cestovania v čase? Mnohé z vás by sa občas určite rady vrátili do detských čias a urobili alebo napravili udalosti, ktoré už dnes nie je možné zmeniť. Alebo by len jednoducho chceli vidieť samé seba tak, ako to máme možnosť vidieť v poniektorých sci-fi filmoch. Pozrite sa, ako sa podarilo kolumbijskému umelcovi Fulviovi Obregonovi preniesť slávne osobnosti do obdobia mladosti a umožniť im tak stretnutie s vlastným ja.

Kolumbijský umelec Fulvio Obregon zvečnil žijúce i zosnulé slávne osobnosti v skutočne netradičnom prevedení. Prostredníctvom svojich obrazov im umožnil cestovanie do minulosti, s účelom stretnutia vlastného ja. Umelcove diela dokonale zachytávajú zmenu výzoru, štýlu obliekania i životnú filozofiu týchto svetoznámych celebrít. V jeho zbierke nájdete obrazy Micka Jaggera, Michaela Jacksona, Billa Gatesa, Steava Jobsa, Paula McCartneyho a iných. Pozrite sa na fascinujúcu galériu Fulviových jedinečných diel.

 

 

 

 

 

 

Foto: Instagram

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Aliss
Veľká milovníčka cestovania a potuliek po exotických krajinách. Keď práve nie je na cestách, rada si prečíta skvelú knihu, pustí romantický film alebo ukuchtí nejakú delikatesu.