Krásna modelka Andrea Verešová nepochybne patrí k najkrajším ženám Európy, ak nie celého sveta. Tentokrát si Miss Slovensko 1999 užíva ničím nerušené chvíle so svojou rodinkou v slnečnom Chorvátsku, kde odhalila aj čo to zo svojho bezchybného tela. Alebo žeby sa predsa len našlo niečo, čo nie je na modelke až tak príťažlivé?

Tak ako mnohé celebrity, aj Andrea Verešová kráča s dobou a na Instagrame zverejňuje mnohé momenty zo svojho súkromného života. Inak tomu nie je ani v posledných dňoch, kedy si krásna modelka užíva ničím nerušený oddych v slnečnom Chorvátsku. Brunetka tentokrát vypustila do sveta snímku, na ktorej pózuje pri vode, čo však medzi fanúšikmi vyvolalo búrlivú diskusiu. Nohy modelky totiž pôsobia ,,zanedbane” a jej jemné chĺpky, ktoré sa rozprestierajú cez celé stehno, nedali spávať mnohým hejterom. Andrea nakoniec fotku dokonca vymazala a vymenila ju za menej vlasatý variant už aj s drinkom v ruke.

Avšak povedzme si úprimne, koľké z vás si reálne holia kompletne celé nohy? :)

Andrea fotku nahradila touto snímkou

Foto: Instagram/AndreaVeresovaOfficial

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Diana
Šéfredaktorka, ktorej vášňou je písanie článkov a starostlivosť o chod magazínu. Nemá problém s akoukoľvek zaujímavou i potupnou témou, pretože žurnalistika je smer, ktorému sa chcela venovať od útleho detstva. Okrem toho miluje svojho psa, rockovú kapelu, v ktorej spieva, číta starú anglickú literatúru a zaujíma sa o všetko podstatné i nepodstatné. :)