Napriek tomu, že Andrea Verešová vyhrala Miss Slovensko naozaj veľmi dávno a od roku 1999 uplynul dlhý čas, pôvabná Žilinčanka sa stále udžiava vo forme a vyzerá úžasne. Pri pohľade na jej dokonalú figúru by sympatickej modelke málokto tipol, že ju už na chrbte zdobia štyri krížiky.

Aďka je hrdou mamou dvoch detí, ktoré jej robia obrovskú radosť. Každú voľnú chvíľu sa snaží venovať dcére Vanesse a synovi Danielovi, s ktorými často chodí aj do zahraničia na dovolenky.

veresova

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Sympatická plavovláska popri relaxe nezabúda ani pracovať a maká na svojej kolekcii šiat, ktoré nedávno začala propagovať aj na sociálnych sieťach. ,,Mám radosť, že sa vám naša značka Aver Fashion páči a hlavne dobre nosí. Potrpíme si na kvalitu a profesionálny prístup,” napísala celebritná mamička k záberom, na ktorých pózuje v nádhernej hodvábnej sukni.

Nadčasový model, ktorý vás vďaka gumičke určite zoštíhli v páse a zakryje vaše nadbytočné kilá, ponúka Andrea vo viacerých farebných odtieňoch. Nuž, stačí si už iba vybrať.😉veresovaveresova veresova

Zdroj/Foto: Instagram/andreaveresovaofficial