Modelka Andrea Verešová momentálne čelí trápnemu škandálu s podozrivými videami, kde množstvo divákov údajne spozorovalo jej tvár. Jedná sa o šteklivý obsah pre dospelé publikum, pričom v pozadí sa mal viackrát ocitnúť i jej manžel Daniel Volopich. Rozhorčená família vyriešila problémy po svojom, keď sa náhle vytratila z krajiny!

Bývalá slovenská Misska a bohatý český podnikateľ spolu vychovávajú dve deti v teenagerskom veku, je preto jasné, že verejne pretriasané pikantné nahrávky im na domácej sviatočnej pohodičke určite nepridali.

andre veresova rodina

Plavovláska spočiatku reagovala veľmi prudko, keď za dolapenie páchateľa ponúkla mastnú finančnú odmenu, neskôr ale toto oznámenie zo sociálnej siete stiahla. Verešová sa odvoláva na to, že prípad je aktuálne v rukách polície, v dôsledku čoho nemôže podávať bližšie informácie.

Zdá sa ale, že známy pár sa rozhodol celú záležitosť prežiť v čo najväčšom kľude. Len pár dní po prevalení inkriminujúceho obsahu si totiž celá rodina pobalila kufre a odišla si užívať slnkom zaliate pláže i exotické púšte v Dubaji. Andrea sa po celý čas tvári nad vecou, na snímkach pôsobí pokojne a vyrovnane a k videám s osobami, nápadne pripomínajúcimi prominentných manželov, sa ďalej vyjadrovať odmieta.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj|Foto: Instagram/Andreaveresovaofficial