Významné filmové festivaly nie sú len o prezentácii tých najzaujímavejších snímok, ale i nádherných róbach. Výnimkou nie ani aktuálna udalosť v Karlových Varoch, ktorá pravidelne víta známe tváre z domova i zo sveta. Tento rok zažila svoju premiéru aj influencerka Tatiana Žideková – o pozornosť rozhodne nemala núdzu rovnako ako nemenej atraktívna Andrea Verešová. Obe totiž zvolili poriadne se*y outfit!

Od 1. do 9. júla sa u našich západných susedov koná už 56. ročník Medzinárodného filmového festivalu v Karlovych Varoch. Na najprestížnejšiu udalosť svojho druhu v strednej a východnej Európe zavítalo množstvo osobností, ktoré vo svete šoubiznisu niečo znamenajú.

Doslova ako hollywoodska hviezda vyzerala na červenom koberci obľúbená influencerka a fitness trénerka Tatiana Žideková. V róbe od českých dizajnérov vystupujúcich pod značkou PONER žiarila na všetky strany, pričom pánom určite smeroval zrak najmä na zadnú časť blondínkinho vyšportovaného tela. Trblietavý čipkovaný outft, vo vrchnej časti lemovaný perím, bol totiž ušitý z priehľadnej látky.

V nedeľu KVIFF 56 ozdobila svojou prítomnosťou i topmodelka Andrea Verešová, ktorá taktiež stavila na odvážny kúsok. A hoci spredu pôsobili jej dlhé biele šaty pomerne nenápadne, z opačnej strany siahal ich výstrih až k pozadiu. Očarujúca brunetka tak musela dávať veľký pozor, aby hosťom neukázala viac, akoby chcela. Jej foto nájdete na konci článku.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Tatianu a Andreu zozadu si môžete pozrieť — TU —

Zdroj/Foto: Instagram/tatianazidekova, andreaveresovaofficial, smotanka_official