Andrea Verešová je v očiach mnohých stelesnením bohyne, ktorá je vždy od hlavy po päty dokonale upravená. V rovnakom duchu zavítala aj na nedávne Bratislavské módne dni, kde však tentokrát pútala pozornosť najmä tým, čo mala na tvári.

Jedna z najúspešnejších slovenských modeliek nemohla rozhodne chýbať ani na dvanástom ročníku Bratislavských módnych dní. Andrea Verešová ani tentokrát outfit nepodcenila a na prestížnu udalosť zavítala v čiernych jednoduchých šatách značky Balenciaga v hodnote 1300 eur, pričom podľa magazínu Plus 7 dní ich doplnila kabelkou Dior za 2250 eur.

Drahé kúsky však pri pohľade na kráskinu tvár išli do úzadia, nakoľko pozornosť pútala výrazným doplnkom. Andrea sa totiž po celý čas skrývala za veľkými čiernymi slnečnými okuliarmi, pod ktorými bola s najväčšou pravdepodobnosťou nenalíčená, čo sa u nej v spoločnosti veľmi nevidí.

Dôvodom bola zrejme prehliadka známej návrhárky a Andreinej kamarátky Janky Pištejovej, ktorej mala byť ešte v ten deň top modelka súčasťou. O pár hodín nato sa tak dvojnásobná mamička predviedla na móle v nádhernej čiernej róbe v prevedení, v akom ju poznáme – s dokonalým účesom, make-upom a, samozrejme, bez okuliarov.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Pluska.sk | Foto: Instagram/andreaveresovaofficial, oswaldphotoss, Facebook/Andrea Verešová