Modelka Andrea Verešová sa spolu s rodinou dočasne odsťahovala z Plzne do Dubaja hneď po tom, ako internetom preleteli tri inkriminujúce videá, zneúcťujúce jej osobu. Keďže išlo o šteklivý obsah pre dospelé publikum, na podnet slávnej krásky sa zahájilo policajné vyšetrovanie. Po štyroch mesiacoch sa prípad prvýkrát niekam pohol, avšak zrejme neželaným smerom.

40-ročná plavovláska nemá o luxusné spolupráce na fotenia núdzu a po celú dobu od “péčkového” škándálu sa snaží pôsobiť spokojne a vyrovnane. No v skutočnosti sa stále vedie vyšetrovanie s cieľom dolapiť údajného autora podozrivých nahrávok, kde sa mala Verešová s manželom Danielom Volopichom oddávať vášni rovno pred kamerou.

andrea verešová manžel

Dvojnásobná mamina si stojí za tým, že ide o nechutný podvrh a za dolapenie páchateľa vyhlásila odmenu 50-tisíc eur, ktorú ale neskôr stiahla. Údajne celú záležitosť zverila do rúk polície, a tak sa odmietla ďalej angažovať. Komisárka Dagmar Jiroušková z Kancelárie riaditeľa krajského riaditeľstva teraz odhalila pre Nový čas nové skutočnosti.

Prvý krok po štyroch mesiacoch

„Policajný orgán prípad zverejneného videa so se*uálnym motívom v prvej polovici apríla tohto roku odložil v súlade s ustanovením § 159a/5 trestného zákonníka,“ prezradila predstaviteľka zákona. Odloženie prípadu vlastne znamená, že trestné orgány doposiaľ nezistili skutočnú podstatu toho, že by sa skutok sfalšovania nahrávok naozaj stal, prípadne nedokážu s istotou označiť vinníka.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Vyšetrovanie síce ukončené zatiaľ nebolo, no takýto vývoj zrejme obletovanú modelku nepoteší. Od neprajníkov sa totiž v citlivom období zverejnenia škandalóznych videí dočkala potupnej kritiky a oficiálne odloženie prípadu políciou pre ňu nič príjemné neznačí.

andrea verešová

Zdroj: Cas.sk | Foto: Instagram/Andreaveresovaofficial