Andrea Verešová sa stala terčom obrovskej kritiky, keď počas vianočných sviatkov uzrelo svetlo sveta erotické video s jej podobizňou. Na istý čas sa tak stiahla a spolu s rodinkou odletela na exotickú dovolenku do Dubaja. Po dlhšej odmlke sa rozhodla k ženám plných závisti a negatívnej energie prehovoriť. 

Na svojom Instagrame známa modelka zverejnila snímku z pláže, kde vystavuje na obdiv dokonalé krivky. Nie je náhoda, že k veľavravným slovám miereným ku kritičkám zvolila práve túto fotku. Andrea tak dala do pozornosti, že je sama so sebou spokojná a negatívne slová na jej adresu ju len tak nerozhodia.

,,Ženy, ktoré ohovárajú, ponižujú a kritizujú druhú ženu, sú ako keby hovorili svetu, že sa viac boja o konkurenciu, ako o svoj vlastný rast a pokrok,” vyjadrila sa atraktívna plavovláska, ktorú zaujímal aj názor jej sledovateľov. ,,Aká je tvoja prvá reakcia, keď vidíš sebavedomú a úspešnú ženu, ktorá je spokojná sama so sebou? Šťastná duša. Bohyňa. Žena presvedčená o tom, kým je, pretože vie, koľko úsilia a práce jej trvalo, kým sa dostala tam, kde je teraz? Cítite tŕpnutie, žiarlivosť “prečo práve ona?” Alebo cítite hlbší nádych inšpirácie v hrudi?”

andrea verešová dovolenka

Miss Slovensko 1999 má pre nenávistné kritičky radu. ,,Keď nabudúce uvidíte úspešnú ženu – nezabudnite, že nemôžete niečo dosiahnuť, ak nepodporujete ostatných na rovnakej ceste. Aj keď nie sú váš typ alebo nerobia niečo po vašom,” odkazuje, no taktiež priznáva, že ani jej žiarlivosť nie je cudzia.

,,Samozrejme, niekedy všetci žiarlime alebo sa zľakneme. Aj ja. Ale viem, že žiarlivosť nie je dôkazom toho, že s niekým niečo nie je v poriadku, je to len znak toho, že na sebe musím ešte trochu pracovať. Snažím sa robiť iba to najlepšie a vždy sa snažím podporovať iné ženy na ich cestách, aj keď ich nedokážem vo všetkom pochopiť,” k celej téme dodala na záver dvojnásobná mamička.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

>>>FOTO ANDREY NA PLÁŽI NÁJDTE TU<<<

Foto/Zdroj: Instagram/andreaveresovaofficial