Prestížna modelka Andrea Verešová, ktorá je už 13 rokov šťastne vydatá za podnikateľa Daniela Volopicha, čelí možno najväčšiemu škandálu vo svojom živote. Po tom, ako sa na internete objavili horúce zábery z filmu pre dospelé publikum, kde diváci spozorovali tváre obidvoch manželov, roztočil sa kolotoč obvinení a posmeškov. Bývalá Misska sa teraz síce záhadne odmlčala, no virtuálnym svetom majú kolovať aj ďalšie nahrávky!

Odhalené zábery zo štipľavého „péčka“ by mohli 40-ročnú dvojnásobnú maminu poriadne zdiskreditovať. Verešová sa k celej kauze vyjadrila s obrovskou ľútosťou a rozhorčením, uvádzajúc, že ide o nechutný podvod. Za dolapenie vinníka dokonca ponúkla odmenu 50-tisíc eur.

Prípad má byť aktuálne v rukách polície, čo je údajne i dôvod, prečo plavovláska sľúbené finančné obohatenie zo svojho profilu medzičasom stiahla. „Celá záležitosť je v šetrení polície, ktorá nám zakázala podávať akékoľvek informácie,“ stroho sa vyjadrila pre Nový čas. Mnohí ľudia sú ale stále presvedčení o pravdivosti pikantných záberov, čomu nahráva do karát i ďalšia vec.

andrea verešová daniel volopich

Internetom majú totiž kolovať ešte dve podobné videá, kde sa má slávna modelka oddávať zvodným tancom a striptízu, pričom na druhom z nich sa údajne znovu nachádza v pozadí i jej drahá polovička. Podľa medializovaných informácií na českých weboch mali analytici vyhlásiť, že spomínané zábery zrejme falošné nie sú.

Kde je skutočná pravda, vie asi najlepšie len dotknutý manželský pár. Andrea s mužom ale zaryto mlčia, zatiaľčo sa fanúšikovia na Instagrame predbiehajú vo vlastných domnienkach. Pokiaľ by sa predsa len preukázalo, že sa Verešová s Volopichom stali obeťami mimoriadne hnusného podvrhu, páchateľovi by podľa slov advokáta hrozili až dva roky za mrežami.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

verešová

Zdroj: Instagram/Andreaveresovaofficial, internet, Čas.sk | Foto: Instagram/Andreaveresovaofficial