Je inteligentná, vzdelaná a nadštandardne zarábajúca. Jednoducho dáma na úrovni. Mužom vo svojom živote dala všetko. Prišli s holým zadkom a ona im zohnala prácu, dodala sebavedomie, poskytla teplo rodinného života, no akonáhle sa postavili na nohy, dočkala sa len urážok, ponižovania a vety „navaľ prachy“. Ona si však povedala DOSŤ a na „Priznaní žien“ zverejnila ostrý príspevok hanobiaci celé mužské pokolenie. Je to skutočne také zlé, alebo kdesi sústavne robí chybu?

„Drahí muži. Na FB existuje skupina “ zlatokopka“ a nespočetne veľa príspevkov je tu práve o nás, ženách, ako zlatokopkách. Aké sme mrchy, aké to máte s nami ťažké, lebo my nevďačnice chceme len tak ľahko prísť k pekným veciam a skvelému životu. FAJN. Ženy sú zlatokopky, iste, nejaké sa nájdu, ale čo vy? Muži? Ako Vás mám nazvať? Zlatokopovia? Zlatokopi? Ako? Poznám vás viac ako dosť!!! Viac ako by som potrebovala a chcela.

Takže: mám 40 rokov, vyzerám veľmi dobre, mám VŠ vzdelanie, som finančne zabezpečená, dajme tomu viac ako iné ženy. Jazdím na novom mercedese, bývam v dome. Na všetko som si zarobila sama v práci, kde som trávili dlhé hodiny. Žila som s dvoma mužmi, s jedným vyše 10 rokov, s druhým vyše 3 rokov. Z oboch vzťahov som odišla, ale viete prečo? Mladí muži boli odo mňa mladší. Obaja prišli s holým zadkom. Obom som pomohla a zabezpečila im vynikajúcu prácu, pomohla im zarobiť, obaja hrali veľkú lásku, sľubovali modré z neba, rodinu, deti, nikdy Ťa neopustím, bla, bla, ty si pre mňa jediná, ich rodina ma mala rada, ALE, všetko len do doby, kým milí chlapci zarobili dosť a nadobudli pocit, úplne totálne presvedčenie, že veď bože, veď ja som taký úžasný, šikovný, najlepší, som ešte mladý a predsa nebudem žiť s takou staršou, keď môžem mat dvaciny. Ja? Taký neskutočný borec. Obaja nadobudli pocit, že vlastne to je všetko ich zásluha a už som odrazu dostávala mená ako sviňa, zmija, mrcha atď. A hlavne: NAVAĽ PRACHY EŠTE.

S jedným z nich mám dieťa, myslite, že ho stretáva? Že otecko ho vídava? Nie! Ani v prdeli ho nemá, má novú dvacinu, nech má, ale stále pýta ešte peniaze. A viete za čo? Že odstupné za 10 r života so mnou.

Druhý expert prišiel tiež s holým zadkom, sľuboval lásku, žili sme spolu 3 roky, chalaniskovi som vybavila prácu, potom si zmyslel, že chce podnikať. Že to je zmysel jeho života, teda okrem mna, samozrejme. Tak sme začali podnikať, naliali do toho peniaze, zamestnali jeho rodičov a prekvapenie veľké, po roku chalanisko zistil, že podnikanie pre neho nie je, vlastne ani život so mnou pre neho nie je, nevadí, že sme už plánovali rodinu, ale on je ešte mladý, všetko je vlastne jeho zásluha, ja som urobila hovno. Naozaj fakt. A? Že mám navaliť prachy, predať podnik, chce polovicu, samozrejme, minimálne, Mercedes, a nech Skapem mi povedal. Ale že nemá kde bývať zatiaľ, kým mu nedám peniaze a si nekúpi byt, tak bude bývať u mňa… Tak som milého zbalila a poslala k mamičke, ktorá mi len nadávala, že som jej „ukradla“ syna.

Takže, milí muži, keď píšete, že sme sku**ené zlatokopky, sme ženy, už historicky ste sa o nás, o ženy starali, ALE čo sa to stalo s Vami? Keď vidím tie úsmevy a žmurkanie smerom k môjmu autu, už sa len smejem.. už nemám pre žiadneho nič. A to som chcela len obyčajného, dobrého muža…. PEACE. “

 

Zdroj: Facebook | Foto: pixabay.com; pexels.com