Je tomu iba zopár hodín, čo sa v našom magazíne objavil článok o Kristíne Farkašovej, ktorá sa uplynulý víkend zúčastnila obľúbeného festivalu Pohoda. Ako jedna z mnohých mamičiek, aj ona si počas udalosti užívala prítomnosť svojich dcér Ely a Matildy, ktoré boli festivalom plného hudby a jedinečných atrakcií zaiste očarené.

Milá Kristína,

zaiste s nami bude súhlasiť nejedna žena ak povieme, že patríš medzi najobľúbenejšie osobnosti slovenského šoubiznisu, ktorých napredovanie sledujeme s radosťou a patričnou hrdosťou. Aj keď sa možno nepoznáme osobne, sme rady, že nás, dievčence, zastupuješ s večným úsmevom na perách, pozitívnym zmýšľaním a nekonečnou silou robiť presne to, čo ťa baví. Preto nás úprimne zamrzelo, keď sme od teba dostali feedback na náš článok, v ktorom sme sa vyjadrili na tvoju adresu, priznávame, trochu neprimeraným spôsobom. Všetci sme len ľudia a preto nás mrzí, že si sa zrejme cítila dotknutá, aj keď si s nami komunikovala s absolútnou ľahkosťou, nadhľadom, dokonca skutočne vtipne. Chceme sa ti verejne ospravedlniť za slová, ktoré sme publikovali v predchádzajúcom článku, ktorý je v tomto momente už ,,opravený”. Mrzí nás, ak si ktokoľvek z čitateliek vysvetlil naše vyjadrenie negatívne, nakoľko ťa obdivujeme a úmyselne by sme si nikdy nedovolili ublížiť ti.

V tomto okamihu si už uvedomujeme, že slová, ktoré boli publikované, nemuseli padnúť tebe či tvojim blízkym práve najlepšie. Práve z tohto dôvodu by sme sa ti chceli ospravedlniť (minimálne) za nasledujúce vety, ktoré sú dnes už minulosťou: ,,Nuž, ako sa zdá, Kristína je dôkazom toho, že aj single mama sa vie zabaviť, keď veeeeľmi chce. Veríme, že sociálka jej na dvere nezaklope a tiež dúfame, že baby si festival užili a nevypili namiesto čajíka veľa pivka.” Kristína, neprimeraný text o sociálke či pivách, ktorý sme okamžite odstránili, sme v pôvodnom znení mysleli s akýmsi odľahčením, v žiadnom prípade sme ťa nechceli zraniť či ublížiť tvojmu dobrému menu. Vieme a absolútne nepochybujeme, že si jedna z tých najúžasnejších a najusmievavejších mamičiek na Slovensku, a preto, prosíme, prijmi naše verejné ospravedlnenie.

Redakcia SlovakWoman

Hľadáte prácu? Skúste www.NovyJob.sk

Potrebujete nejakú službu? Skúste www.Sluzbomat.sk