24. októbra 2019 zažila moderátorka Vera Wisterová najhorší deň svojho života – prišla o tie najcennejšie poklady. Maličkí Theo a Harlow boli otcom zo Slovenska unesení do Ameriky, a to je asi tak všetko, čo o detičkách ich známa mamina vie. Doposiaľ sa ale Vera k incidentu nevyjadrovala, avšak rozhodla sa pre zmenu!

Vždy vysmiata a pozitívne naladená moderátorka prežíva doslova nočnú moru. Posledné dva týždne sa trápi nad svojimi detičkami, ktoré ich otec bez jej vedomia uniesol do Ameriky. Následne prišli zo strany Jeremyho Hulsha rôzne vyjadrenia, vrhajúce na Veru negatívne svetlo. Aj to je dôvod, prečo sa krásna Slovenka rozhodla, že už ďalej nebude mlčať.

Vera Wisterova

,,Aj preto, že si to deti toto jedného dňa pravdepodobne prečítajú, som sa rozhodla uviesť niektoré veci na pravú mieru. Aby to nebolo len, že jeden rodič kričí a jeden mlčí. Nerada by som však zachádzala do úplných detailov, lebo chcem chrániť deti, ich právo na súkromie a skúsiť tieto zranenia, ktoré sa dejú v ich a mojom živote, trochu zredukovať,” Wisterová prezradila pre Nový čas. Avšak ona na bývalého partnera špinu rozhodne hádzať nebude, na také veci vraj vôbec nemá energiu a ani to nevidí ako cestu, aby chlapcov získala späť.

Vera so slzami v očiach prehovorila o tom, že takú veľkú bolesť, s akou sa teraz musí pasovať, dokáže pochopiť len málokto. Zároveň je jej nesmierne ľúto, že vzal Jeremy deti bez toho, aby sa rozlúčili so svojimi najbližšími či si aspoň pribalili najobľúbenejšie hračky. ,,Jediné, čo mám, je mail od Jeremyho, v ktorom mi napísal, že keď sa ho pokúsim kontaktovať a informovať sa na deti, podá trestné oznámenie,” mamička odpovedala na otázku, či skúša hľadať spôsoby, ako sa so synmi a mužom skontaktovať.

To, čo robia 5-ročný Theo a 8-ročný Harlow alebo ako im bol odôvodnený ich odchod od mamy, Vera vôbec netuší. ,,Ja si neviem predstaviť, čo deti teraz prežívajú, ako sa cítia… nikdy v živote neboli bezo mňa 14 dní… a ja sa môžem len modliť a môžem len dúfať a môžem len veriť,” so smútkom uviedla moderátorka, ktorá sa čierne obdobie snaží zaháňať prácou. Vera, prajeme veľa síl! Celý rozhovor si môžete pozrieť vo videu.

Zdroj: Čas.sk | Foto: Instagran/verawister