Taliansky párik česko-slovenského šoubiznisu, aký nemá obdoby. Silikónová modelka Lela Ceterová a Karlos Vémola sa aj napriek zápasníkovej opakovanej nevere opäť vrátili k sebe, pričom svoj vzťah tentokrát spečatili večnými tetovaniami. 

Po búrlivom rozchode sa teraz známy párik javí ako jeden z vôbec najzamilovaneších. Tetovanie, s ktorým Karlos svoju polovičku prekvapil, zverejnila Lela na sociálnych sieťach. ,,To je tak nádherné. Silný dôkaz lásky. Nikdy by som nepovedala, že raz muž môjho života ma takto prekvapí. Slza mi vyhŕkla od šťastia,” priznáva na Instagrame blondínka so slovenskými koreňmi, pričom sa nebála ukázať obrázok, ktorý jej polovičku najnovšie zdobí.

Ruka českého MMA zápasníka bola doplnená o nahé telo silikónovej krásky s krídlami a dokonca úplne bez cenzúry. Avšak zahanbiť sa nedala ani samotná Lela Ceterová – aj ona si zvečnila symbol svojej lásky. Blondínka sa ale pýši len iniciálmi snúbenca, a to na nohe. ,,Ja tiež som si nechala navždy vytetovať incialky môjho muža. Som dojatá,” píše zaľúbene modelka.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

>>FOTO TETOVANIA LELE A KARLOSA NÁJDETE TU<<

Foto/Zdroj: Instagram/lela_ceterova_official