Fanúšikov kultového seriálu z celého sveta čakala smutná správa. Do hereckého neba navždy odišiel obľúbený umelec, známy najmä vďaka svojej jedinečnej úlohe v sitkome s názvom Alf. Nech odpočíva v pokoji.

Americký rodinný sci-fi sitkom sa do slovenských televízií dostal ešte v 90. rokoch, no napriek tomu zabával hneď viacero generácií. V príbehu o vtipnom mimozemšťanovi sa pritom objavilo množstvo známych tvárí, medzi nimi Max Wright (Willi), jeho žena Anne Schedeen (Kate), dcéra Andrea Elson (Lynn) či syn Benji Gregory (Brian).

Max Wright podľahol rakovine

Aktuálne dni zaplavila celý svet informácia o nečakanom úmrtí jedného z hlavných predstaviteľov. Max Wright mal dňa 26. júna 2019 (streda) podľahnúť zákernej chorobe, s ktorou bojoval dlhé roky.

Po oficiálnom potvrdení tejto informácie zaplavili sociálne siete spomienkové fotografie na rodinku zo seriálu Alf, čím si fanúšikovia pripomínajú jeho najväčšiu televíznu úlohu. K spomínajúcim sa pridávame a rodine i pozostalým vyslovujeme úprimnú sústrasť. Nech odpočíva v pokoji!

Zdroj: BBC.com | Foto: Twitter