O vzťahu Orlanda Blooma (39) a Katy Perry (32), ktorých láska začala rozkvitať pred 10 mesiacmi, sa nedalo vôbec pochybovať. Tento krásny pár sa čoraz častejšie ukazoval na verejnosti, pričom neskrýval žiadne intímnosti ani prejavy náklonnosti.

Podľa správy magazínu “In Touch Weekly” sa však popová princezná a herec z “Pána prsteňov”  rozhodli ísť každý vlastnou cestou. Zdroj blízky hercovi komentoval situáciu takto: ,,Krátko po Halloweene vyšiel Orlando pred svojimi kamarátmi s pravdou von. Rozhodol sa ukončiť ich vzťah s odôvodnením, že jednoducho nie je pripravený na manželstvo a deti.”

Zdroj blízky Katy Perry však trvá na tom, že práve speváčka bola tá, ktorá ako prvá prišla s návrhom vzťah ukončiť. Vyjadrila sa, že každý sa nachádza v inej etape svojej životnej cesty a rovnako ako ju má rád Orlando, má rada i ona jeho, no je čas ísť ďalej,” dodal Insider.

Len nedávno obletela svet fotografia z ich spoločnej dovolenky na Sardínii, na ktorej bol Orlando úplne nahý a snímka okamžite vyvolala intenzívny záujem o vzťah tejto prominentnej dvojice. V októbri, v rámci osláv Halloweenu, sa pár objavil na verejnosti v originálnom prestrojení za prezidentskú kandidátku Hillary Clinton s manželom Billom. Bola to posledná udalosť, na ktorej sa Katy a Orlando ukázali ako pár. Dnes je jasné, že ich spoločná “párty” sa skončila.

Bloom bol v minulosti ženatý so supermodelkou Mirandou Kerr a majú spolu syna Flynna. Manželstvo Perry a britského komika Russella Branda vydržalo len 14 mesiacov. Dôvodom bol údajne komerčný úspech Katy a jej neochota zapájať sa do aktivizmu.

 

 

Zdroj: news.com | Foto: Instagram