Aj vy ste podľahli čaru osobnostných testov, ktoré akoby zázrakom vedia o vás všetko potrebné? Niekedy sa naopak dozviete o sebe niečo nové, čo by ste si nikdy nemysleli, no keď nad tým začnete uvažovať, zistíte, že niečo na tom predsa len bude.

Tento test je veľmi jednoduchý a pozostáva len z jednej otázky. Vašou úlohou bude vybrať z týchto štyroch detí jedno, o ktorom si myslíte, že je dievčatko. Vaša voľba tak o vašej osobnosti prezradí niečo viac.

VYHODNOTENIE

Ktoré zo štyroch detí ste si vybrali vy? Vypovie to o vás toto:

Dieťa č. 1

Vybrali ste si dieťatko č. 1? Patríte medzi rozumné osoby, ktoré veria vo svoje princípy a ktoré zvyknú konať v súlade s existujúcimi pravidlami. Príznačné je pre vás príslovie “Dvakrát meraj a raz rež,” pretože najskôr všetko analyzujete a až potom sa rozhodnete, čo urobíte. Vždy sa snažíte nájsť to správne riešenie problému, pričom nechcete raniť nikoho city. Snažíte sa vyhýbať konfliktom a často kladiete záujmy iných ľudí pred tie vlastné, aj keď si neraz nezaslúžia váš čas a úsilie. Snažíte sa byť nestranné a vždy sa obraciate na svoju múdrosť a vedomosti, keď sa potrebujete o niečom rozhodnúť.

Je najvyšší čas, aby ste sa prestali zaoberať záujmami iných ľudí a mysleli trochu viac na seba a to, čo sa deje vo vašom živote. Neodkladajte šťastie, buďte šťastné dnes!

Dieťa č. 2

Dámy, ktoré si vybrali dieťa č. 2, sú naozaj kreatívne. Ste plné inovatívnych nápadov, ktoré vám neustále pomáhajú vytvárať úžasné veci. Páči sa vám aktívny život a rady podstupujete nové výzvy. Nikdy ste nepremeškali príležitosť naučiť sa niečo nové. Nemáte strach zo zmien, pretože veríte v to, že všetko čo sa deje, sa deje z nejakého konkrétneho dôvodu. Každý deň prežívate tak, ako by bol váš posledný, ale zároveň to vyzerá tak, že žijete v jednej bubline – je veľa ľudí, ktorí  by sa k vám chceli priblížiť, no vy si ich nechcete pripustiť bližšie k telu.

Naučte sa, ako sa vyrovnať so sklamaním. Samozrejme, vždy sa nájdu ľudia, ktorí by chceli byť s vami čiste zo sebeckých a zištných dôvodov, no kvôli tomu by ste nemali zanevrieť na tých, ktorí to s vami myslia vážne a chcú vás spoznať lepšie. Stačí im dať šancu. Čoskoro zistíte, či túto osobu vo svojom živote potrebujete alebo nie.

A blahoželáme! Práve za dieťatkom č. 2 sa ukrýva mladá dáma.

Dieťa č. 3

Vybrali ste si dieťa č. 3? Pravdepodobne patríte k veľmi spoločenským osobám. Vaša charizma vám pomáha v akejkoľvek komunikácii, ale skutočným dôležitým je pre vás čas, ktorý môžete stráviť so svojimi priateľmi. Milujete dobrodružstvá a adrenalín, ktorý sa s nimi spája. Niekedy konáte impulzívne, ale dôvodom je, že si myslíte, že najväčším rizikom je nepodstupovanie žiadneho rizika. Hoci na tom môže byť niečo pravdy a náš život je plný rizík, nabudúce však radšej popremýšľajte aj o možných následkoch vášho konania.

Pamätajte, že ste obklopené množstvom výnimočných ľudí, ktorí vás nielen obdivujú, ale aj milujú z celého srdca. Majte teda na pamäti, že vaše ďalšie impulzívne konanie môže ublížiť niekomu, komu na vás skutočne záleží.

Dieťa č. 4

Ak ste si vybrali dieťatko č. 4, hovorí to veľa o vašej osobnosti. Nielen že máte veľké srdce, ale máte aj obrovské ego. Myslíte si, že máte vo všetkom pravdu a že existuje len váš názor alebo zlý názor iných ľudí. Ľahko sa prispôsobujete novým veciam, preto často zohrávate vedúcu rolu. Ste plné kreatívnych a inovatívnych myšlienok, no nezabúdajte na to, že keď ste vedúcou osobou v tíme, treba brať do úvahy aj nápady ostatných. Váš názor nemusí byť vždy ten najlepší.

Ak chcete mať vo svojom živote dobrých ľudí, mali by ste sa naučiť počúvať. Ľudia okolo vás chcú byť tiež cenní a docenení. Navyše, vaša schopnosť uznať niekoho úsilie z vás urobí oveľa lepšieho vodcu.

Tak čo, myslíte si, že tieto výsledky sedia aj na vás? Neváhajte sa podeliť so svojimi postrehmi v komentároch.

Zdroj/Foto: brightside.me, freepik.com