Na Ivanu a Mariana z reality šou Zámena manželiek sa valí jeden problém za druhým. Namiesto toho, aby sa dvojica tešila zo svojho druhého bábätka, musí opäť bojovať s ťažkosťami osudu, ktoré si tentokrát zasadli na ich dcérku Dominiku.

18-ročná Ivana sa stala v septembri dvojnásobnou mamou, keď svojej prvorodenej dcérke Dominike priviedla na svet sestričku Anetku. S o 28 rokov starším partnerom sa tak spoločne tešili z nového potomka, až kým ich nepostretli potiaže s bytom, ktorý zaplavili plesne nebezpečné najmä pre ich dve malé ratolesti.

Iva a Marian

Aby toho dvojica na krku nemala málo, aktuálne musí riešiť dôležitú otázku týkajúcu sa zdravia jedného z drobcov. Portál Extra.cz totiž informuje o tom, že 3-ročnej Dominike lekári diagnostikovali vývojové problémy. Zrejme ide o vrodenú genetickú chybu rastu – v porovnaní s rovesníkmi je omoho menšia, pričom je veľmi pravdepodobné, že rovnakej diagnóze bude čeliť aj mladšia Anetka.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Dievčatko by tak mala čakať hormonálna liečba, s ktorou však Marian veľmi nesúhlasí. „Ja som súhlasila, Marian nie. Ale keď nám lekári povedali, že keď bude mať Dominika päť rokov, bude mať maximálne 110 centimetrov, nakoniec súhlasil. Bojím sa,“ priznala Iva, ktorá zároveň prosí skúsenejších rodičov o pomoc a rady. „Malá má dostať v troch rokoch na skúšku rastový hormón. Ona je hrozne malá. Nemôže nám niekto poradiť?“ pýta sa verejnosti zúfalá mamička.

Iva a Marian

Zdroj: Extra.cz | Foto: YouTube

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Brumka
Nie som žiadna spiritualistka Silvia Š, ale razím si niekoľko teórií: 1. Každý si je strojcom vlastného šťastia. 2. Čo dáš, sa ti vráti. 3. Kde je vôľa, tam je cesta. 4. Ak niečo veľmi chceš, splní sa ti to. Aj vďaka tomu si žijem svoj sen a prajem to každému. Občas ma však z neho prebudí faloš a nespravodlivosť, ktorá vládne svetu, ale taký je život :)