Čo sa to, preboha, deje? Rok 2018 definitívne nepraje dlhodobým vzťahom! Po nečakanom rozchode Rytmusa a Dary Rolins či manželov Saganovcov prichádza ďalší šok v podobe ukončenia až sedemročného manželstva.

Horúca informácia o rozpade vzťahu českej speváčky a úspešného hokejistu zasiahla všetkých ich fanúšikov. O tom, že to medzi nimi častokrát škrípe a ich partnerstvo je viac-menej na hrane, sa vedelo už v minulosti. Milostné problémy dvojica nakoniec ustála, avšak ako sa zdá, nie na dlho.

Lucie Vondráčková sa nepopierateľne radí medzi legengy česko-slovenského šoubiznisu. S jej už bývalým partnerom Tomášom Plekancom sa postarali o nepríjemné prekvapenie pre všetkých ich spoločných priaznivcov správou, ktorú zverejnili na sociálnu sieť Facebook.

Ja s Luciou by sme vám chceli oznámiť, že po vzájomnej dohode sme došli k záveru, že v našom vzťahu už ďalej nebudeme pokračovať,“ otvorene priznali manželia, ktorí majú spolu dve malé deti Matyáša (6r.) a Adama (3r.). „Budeme sa snažiť zostať tými najlepšími rodičmi pre našich dvoch synov,“ poznamenal známy športovec.

Svoje vyjadrenie nevynechala ani samotná Lucie. Pomocou svadobnej fotografie si dokonca zaspomínala na ich najdôležitejší deň v živote. „Láska sa pýta priateľstva: „Prečo si na svete, keď existujem ja?“ „Pretože ty spôsobuješ bolesti a rany, ale ja ich liečim,“ dodala k záberu z minulosti.

Foto: Instagram, Twitter