Živé vysielanie je jedným z najnáročnejších moderovaní v televízii. Ak sa pomýlite, nemôžete sa opraviť, taktiež nemôžete natočiť záber na druhý či tretí pokus. Niekedy sa preto stáva, že si moderátori vyrobia pekný trapas.

Jeden z najväčších trapasov Telerána sa dnes podaril moderátorovi Romanovi Juraškovi, ktorý počas ranného vysielania vyrobil televízii menší problém. V súťaži o peňažnú výhru, v ktorej divák musí po zdvihnutí povedať správne heslo dňa, poriadne pochybil. Vytočil výherné telefónne číslo, no vzápätí hovor omylom zrušil. Lenka dostala menší záchvat smiechu, no keď diváčke následne zatelefonovali znovu, nastala prekérna situácia. Zdvihla slovíčkom ,,Prosím” s tým, že heslo dňa prezradila už pri prvom telefonáte, ktorý Roman zrušil. Moderátori nevedeli, čo si majú počať, museli sa poradiť s réžiou, ale keďže išlo o pochybenie zo strany televízie, výhru diváčka pravdepodobne získa.

Foto/Video: Youtube

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Adka
Ambiciózna študentka žurnalistiky, ktorá miluje písanie článkov, čítanie kníh a varenie. Náladová, no priateľská a ochotná komukoľvek pomôcť.