Petra Vajdová aktuálne prežíva najkrajšia životné obdobie, za čo vďačí svojmu manželovi Martinovi a ich maličkému synčekovi Martinkovi. Krásnej herečke však začína svitať na lepšie časy aj v televízii, mala by sa totiž objaviť v obľúbenom seriáli TV Markíza.

Príbeh Petry Vajdovej je doslova ako vystrihnutý z romantického filmu. Po tom, čo ju postretli problémy s alkoholom a na pracovisku, slovenská herečka na protialkoholickom liečení spoznala lásku života, ktorej krátko nato povedala svoje áno. Navyše dnes sa už dvojica teší z 3-mesačného Martinka.

petra vajdová

Ako sa ale zdá, umelkyňa po pôrode po pracovnej stránke vôbec nezaháľa. Podľa informácií magazínu Šarm by sa totiž mala objaviť v obľúbenom markizáckom seriáli, ktorý sa po ročnej odmlke na obrazovkách teší veľkej priazni. Peťa by sa tak po rokoch opäť vrátila do nemocničného prostredia, v akom sa pohybovala v čase účinkovanie v Ordinácii v ružovej záhrade.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

,Petra má byť novou posilou v seriáli Sestričky. Už má za sebou nakrúcanie zopár scén, ktoré sa odohrávajú v nemocnici,” uviedol zdroj z okolia herečky. Túto informáciu však zatiaľ nepotvrdila ani televízia, ani samotná Vajdová, isté je len to, že sa novopečená mamička objaví v niektorom z projektov modrožltej televízie, pričom v prípade Sestričiek by to bola na strane divákov určite obrovká radosť.

Sestricky

Zdroj: Šarm | Foto: Instagram/peterzakovic, tvmarkizaofficial