Mária Bartalos porodila koncom júna svojho očakávaného syna Noela. Slovenská herečka, známa najmä zo seriálu Oteckovia, sa po viac ako mesiaci rozhodla vrátiť k zabehnutým zvykom, s čím sa okamžite neváhala pochváliť na sociálnej sieti. Úf, klobúk dole!

Bývalá herečka seriálu Oteckovia Mary Bartalos sa po nástupe na materskú dovolenku musela vzdať nielen pracovných príležitostí, ale dočasne aj vlastných koníčkov. Medzi ne rozhodne patrí výučba movementu, ktorý tvorí základ jej podnikania spolu s manželom Adriánom.

Mária Bartalos s manželom Adriánom a synom Noelom

Neprešla dlhá doba a ani nie dva mesiace od náročného pôrodu bábätka sa známa brunetka vrátila k športu, ktorý sa stal jej vášňou. Je to úžasný pocit opäť sa naplno hýbať a konečne sa môcť vrátiť k stuhám,” tešila sa samotná Mary pod záberom, kde zapečatila svoj návrat šnúrou vo vzduchu.

Bartalos svojím “kaskadérskym kúskom” prekvapila a zároveň inšpirovala množstvo žien, ktoré sa netajili tým, že bez ohľadu na to, či rodili alebo nie, by takúto kreáciu zrejme len tak nezvládli.

Mary Bartalos a syn Noel

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Mária Bartalos sa vrátila k cvičeniu na stuhách

Foto: Instagram/Maria.Bartalos, Oteckovia, YouTube