Desiata séria reality šou Farma sa od tých predchádzajúcich líši nielen celebritným obsadením, ale aj výrazne lepšími životnými podmienkami. Neustály prínos potravín či menšia námaha pri úlohách od hospodára Martina spôsobujú dojem, že sa na schátranom statku v skutočnosti nič nedeje a okrem ponorkovej choroby medzi súťažiacimi dochádza na televíznych obrazovkách pomaly k stereotypu a nude.

Tomu je však nadobro koniec! Na pozemok plný kamier čoskoro zavíta hviezda a ikona vidieckej súťaže o finančnú výhru 75 tisíc eur. Známe osobnosti aj “obyčajní farmári” si tak budú musieť vybrať ruky z vreciek a konečne poriadne zamakať. Na Farmu sa totiž vracia nestarnúca Malina.

Krava Malina svoju úlohu zohrala v predchádzajúcich sériách naprosto dokonale. Za mnoho vtipných momentov vďačia diváci modrožltej televízie práve veľkému zvieraťu, avšak tentokrát to bude omnoho lepšie. Predsa len – videli ste už nejakú celebritu dojiť kravu počas búrky? A ktovie, možno sa spiritualistke Silvie Šuvadovej podarí prepojiť s jej myslením a nadviažu kontakt, aký sme na obrazovkách ešte nevideli. Nechajme sa prekvapiť, jedno je ale isté – farmári to nebudú mať vôbec ľahké.

Tvrdohlavá Malina sa o šou postarala ešte pred samotným príchodom na Farmu v momente, keď sa s ňou nová moderátorka Evelyn chcela v rýchlosti odfotiť. Ako to dopadlo? To si môžete pozrieť >>>TU<<<.

Zdroj: TV Markíza | Foto: Instagram, Facebook

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.