Po dlhej 17-ročnej pauze sa na scénu vracia moderátorka, ktorá kedysi žiarila v televízii Markíza. Tam moderovala dve relácie a taktiež patrila do tímu redaktorov Televíznych novín – teraz dostala šancu na verejnoprávnej stanici.

Helena Tomková, predtým Hupková, sa preslávila ako moderátorka politickej relácie a spravodajstva. Po ukončení pracovného pomeru s modro-žltou televíziou v roku 2004 si založila úspešnú PR agentúru a v súkromnom živote tvorila istý čas pár s niekdajším kolegom Danielom Krajcerom.

Od vytratenia sa brunetky z televíznych obrazoviek uplynulo dlhých 17 rokov, no kráska zjavne na moderovanie úplne nezanevrela. Nedávno totiž prijala ponuku z RTVS, kde zavíta s vlastnou reláciou, pričom na prípravách sa i sama podieľa.

Od 4.mája sa do programu zaraďuje nový magazín s názvom Peniaze – ten má prinášať ľuďom praktické návody na to, ako sa vysporiadať s finančnými záležitosťami či hypotékami. V čase pandémie, kedy si veľa občanov muselo takpovediac uťahovať opasky, by sa mal formát tohto druhu potešiť veľkému záujmu. Jeho cieľom je totiž Slovákov previesť problematikou, akú dokážu objasniť len tí najlepší finanční experti.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

helena tomkova hupková

Zdroj: RTVS, Omediach.sk | Foto: Instagram/Aneta_pariskova_official, Tvmarkizaofficial