Slnečné obdobie plné dovoleniek so sebou častokrát prináša letné flirty, ktoré sa niekedy môžu pretaviť do serióznych vzťahov či dokonca životných lások. Čo vás čaká podľa hviezd tento rok? To sa dozviete v tomto článku!

Tvrdohlavé baranky (21.3. – 20.4.)

Dievčatá v znamení barana čaká obdobie plné lásky. Pokiaľ po svojom boku nemáte žiadneho stáleho partnera, nezúfajte. Vo vašom živote by sa mal objaviť nový muž, ktorý vám nebude vôbec lahostajný. Práve naopak. Či už ste vo vzťahu alebo nie, mala by vás čakať romantika hodná toho pravého leta.

Silné ženy v znamení Býka (21.4. – 21.5.)

Slnečné lúče potrápia najmä ženy narodené v znamení silného Býka. Tým zadaným totiž vstúpi do cesty tretia osoba, a tak budú musieť zabojovať o pozornosť svojho milujúceho partnera. Nenechajte sa ničím odradiť a pokiaľ ste slobodné, je určitá šanca, že i vám do života príde pán záhadný.

Intelektuálni Blíženci (22.5. – 21.6.)

Väčšina žien v znamení Blíženca bude prežívať pokojné a oddychové leto. Zrejme práve preto budete mať dostatok času na riešenie nových vzťahov. Podľa hviezd totiž práve vás čaká nová láska, o ktorú však zrejme budete musieť trošku zabojovať.

Večne zaľúbené račice (22.6. – 22.7.)

Romantické stvorenia v znamení raka čaká obdobie ako z filmu. Lepšie povedané, z krásnej zamilovanej rozprávky. Či už ste vo vzťahu alebo nie, bude vás obklopovať láska a šťastie po boku “toho pravého” princa na bielom koni. Okrem toho by ste si mali splniť tajný sen, po ktorom túžite už dlhšiu dobu.

Panovačné levice (23.7. – 22.8.)

Pokiaľ ste narodené v znamení leva, radšej neplánujte dovolenku pre dvoch. Je totiž možné, že vás čaká náročné obdobie, kedy budete mať na výber. Buď zahodíte minulosť za hlavu a zabojujete o váš vzťah, alebo je pred vami nevyhnutný rozchod. Je len na vás, ako sa rozhodnete.

Bystré panny (23.8. – 22.9.)

Krásne panny čaká milé prekvapenie, po akom túži väčšina žien. Nebude sa síce jednať o žiadnu 2-mesačnú romantiku, avšak na leto 2019 tak skoro nezabudnete. To isté platí i pre single dievčatá. Tie by mali pocítiť novú iskru s neznámym mužom, pričom vám budú hviezdy priať šťastný koniec.

Harmonické váhy (23.9. – 23.10.)

Ženy narodené v znamení váhy zažijú leto plné zážitkov a hoci túžia po romantickom vzplanutí na pláži, väčšinu času strávia po boku priateľov a rodiny. Zabudnite preto na princa svojho života a nasledujúce mesiace radšej venujte zábave a užívaniu si vysnívanej dovolenky!

Komplikované škorpiónky (24.10. – 22.11.)

Škorpiónky tento rok rozhodne nečaká nuda. Tie nezadané môžu síce podľahnúť čaru nového chlapa, avšak nebude sa jednať o žiadnu veľkú lásku. Práve naopak. Šťastie nájdete v adrenalínových športoch, vďaka čomu si získate plno nových zážitkov.

Šarmantné strelkyne (23.11. – 21.12.)

Či ste vo vzťahu alebo nie, leto bude pre vás predstavovať predovšetkým zábavu. Párty, studené drinky a dobrá hudba bude to, pri čom nájdete ten správny oddych. Dajte si však pozor, aby ste to príliš nepreháňali najmä kvôli svojmu zdraviu.

Cieľavemé kozorožky (22.12. – 20.1.)

Ženy v znamení kozorožca tento rok doslova zažiaria. Zorganizujte záhradnú párty v spoločnosti rodiny a priateľov, dodá vám to dostatok energie a obdivu, ktorý tak potrebujete. Nezadané kozorožky sa konečne odhodlajú a oslovia muža objavujúceho sa v ich hlave už dlhšiu dobu.

Vynaliezavé vodnárky (21.1. – 20.2.)

Samostatné vodnárky strávia nasledujúce mesiace najmä same so sebou. Pokiaľ ste vo vzťahu, čaká vás náročná križovatka. Pokiaľ sa vydáte single cestou, nájdete šťastie zo získaného priestoru. Ak sa rozhodnete zotrvať, čaká vás náročná cesta.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zasnené ryby (21.2. – 20.3.)

Večne zasnívané rybičky by si mali konečne dupnúť nohou. Povedzte svojmu partnerovi na rovinu, čo vás trápi a uvidíte, ako sa váš vzťah ďalej vyvinie. Nestojte na jednom mieste, je totiž možné, že by ste si len ubližovali. Slobodné čaká nový vzduch v plachtách v podobe veľkej lásky.

Zdroj: Extra.cz | Foto: Pixabay.com