Tak to sa podržte! Obrovský babyboom v slovenskom šoubiznise pokračuje. Po moderátorke Jasmine Alagič s raperom Rytmusom či herečke Márii Bartalos  priznal radostnú správu ďalší z celebritných párikov!

Zdá sa, že vrece s radostnými novinkami sa roztrhlo aj medzi hereckým obsadením v známom seriáli Susedia. Po tom, čo herečka Kristína Berancová Pírová, stvárňujúca postavu Milky, porodila svoje prvé bábätko, priznala tehotenstvo aj stálica Viki Ráková alias „Ildykó“. To však vôbec nie je všetko!

O nečakanú novinku sa najnovšie podelil aj úspešný scenárista Andy Kraus, ktorého mnohí poznajú i ako nešikovného Lászla. „Čakáme s Jankou bábätko. Je v trinástom týždni. Nevieme ešte, či to bude chlapček alebo dievčatko,“ oficiálne potvrdil pre denník Nový čas.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Andy sa tak za pár mesiacov stane po tretíkrát otcom, pričom radosť z očakávaného dieťatka vôbec netají, práve naopak. Pred pár mesiacmi sa totiž nadaný herec nechal počuť, že by ho príchod nového člena rodiny naozaj potešil, a tak sa po približne dvoch rokoch od rozvodu stane opäť hlavou rodiny.

Zdroj: Nový Čas | Foto: Facebook/Andy Kraus, Susedia, YouTube, Pixabay.com