Ani tento rok sa televízia JOJ nezaobišla bez populárnej súťaže krásy Miss Slovensko, pričom galavečeru sa konečne zúčastnili aj diváci. Ktorá z 12-tich krások si vyslúžila titul kráľovnej? 

Divákov večerom sprevádzal už po štvrtýkrát český moderátor Libor Bouček. Pôvabné krásky sa ukázali v plavkách, svadobných šatách, ale aj luxusných kúskoch. Samozrejme, taktiež predviedli svoje rôznorodé talenly. Počas vysielania sa na pódiu ukázali i známe speváčky Martina Schindlerová, Ema Drobná či raper Ego.

Ešte predtým, než sa Slovensko dozvedelo meno víťazky, si súťažiace prerozdelili vedľajšie tituly, ktorých najviac získala 19-ročná slečna z Babieho Júlia Ivanová.

Na záver riaditeľ súťaže Michael Kováčik vyhlásil, ako rozhodla porota v zložení jeho maličkosti, bývalej riaditeľky súťaže Magdalény Šebestovej, fotografky Petry Ficovej, tenistky Dominiky Cibulkovej, strieborného medailistu z olympiády v Tokiu Jakuba Grigara a komika Bekima.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Druhou vicemiss sa stala Jana Vozárová, prvou vicemiss Sylvia Šulíková a absolútnou víťazkou súťažiaca s číslom 3 Sophia Hrivňáková pochádzajúca z Bratislavy. Dievčatám srdečne gratulujeme!

Miss Press –  8. Júlia Ivanová

Miss Gosh – 3. Sophia Hrivňáková

Miss Úsmev – 8. Júlia Ivanová

Miss Príjemný hlas – 5. Gréta Sobeková

EVA Miss Sympatia – 8. Júlia Ivanová

Druhá vicemiss – 7. Jana Vozárová

Druhá vicemiss – 4. Sylvia Šulíková

Miss Slovensko 2021 – 3. Sophia Hrivňáková

Zdroj/Foto: miss-slovensko.sk, TV JOJ