Televízia JOJ patrí medzi najsledovanejšie televízne stanice na Slovensku a jedným z jej hlavných “ťahákov” je, samozrejme, spravodajská relácia Noviny TV JOJ. V poslednom období v nej však badať radikálnu zmenu. Všimli ste si to už aj vy? V hlavnej úlohe obľúbená moderátorka Adriana Kmotríková!

Známy slovenský portál Pluska prišiel so zaujímavým poznatkom. Redaktori spomínaného webu si všimli a upozornili svojich čitateľov na zmenu v relácii Noviny TV JOJ. Táto zmena sa týka moderátorky hlavných správ Adriany Kmotríkovej. Tá totiž vraj v poslednom období zmenila svoj šatník a počas živého vysielania je nahodená v outfitoch, ktoré poriadne zvýrazňujú jej ženské prednosti.

Web Pluska, odvolávajúci sa na názory divákov TV JOJ tvrdí, že niektoré outfity Adriany Kmotríkovej sú príliš odvážne. Ako moderátorka hlavných večerných správ by sa mala vraj obliekať predsa len trošku konzervatívnejšie. Ako to vidíte vy? Sú tieto outfity obľúbenej moderátorky aj podľa vás príliš odvážne alebo nie?

Sú tieto outfity Adriany Kmotríkovej príliš odvážne?

Zdroj: Pluska.sk | Foto: TV JOJ, Facebook

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Tomino
Ženy sú úžasné inšpiratívne osobnosti a vo svete bez nich by som nikdy nechcel žiť. Mne ako mužovi je cťou, že som mohol aspoň trochu nahliadnuť do ženského sveta a že mám možnosť prinášať najkrajším čitateľkám SlovakWoman každodenné zaujímavosti, najmä zo sveta šoubiznisu a virálnych tém. :)