Len pred pár dňami potvrdila televízia Markíza meno moderátorky, ktorá zastúpi Zlaticu Puškárovú počas materskej dovolenky a už sa objavujú informácie, že Televízne noviny prejdú ďalšou významnou zmenou.

Tri moderátorské dvojice v Televíznych novinách nie je žiadna novinka a presne po tomto atraktívnom kroku sa rozhodla siahnuť aj televízia Markíza. Zmeny by mali nastať počas tohto roka, keď sa vráti z materskej dovolenky Zlatica Puškárová. Tá avizuje, že dlho doma neostane a plánuje sa tak po pár mesiacoch mamičkovských povinností opäť vrhnúť do práce.

Kým si však bude vychutnávať svoju novú ratolesť, zastúpi ju sympatická Lenka Vavrinčíková. A práve s ňou počíta Markíza aj po Zlatkinom návrate a mala by ju obsadiť do tretej moderátorskej dvojice. Jej spravodajským parťákom sa stane podľa informácii denníka Plus jeden deň Viktor Vincze, ktorý už niekoľko mesiacov hviezdi v Prvých Televíznych novinách o 17-tej. Obaja sa stali medzi divákmi veľmi obľúbenými po tom, ako sa predstavili v zábavnej šou Tvoja tvár znie povedome, čo môže výrazne ovplyvniť atraktívnosť Televíznych novín. Uvidíme, či danú zmenu televízia nakoniec aj zrealizuje.

Zdroj: Plus jeden deň | Foto: Instagram