Deň zamilovaných sa každoročne nesie v znamení romantických darčekov, veľkých vyznaní, či dokonca oznámení o zásnubách. Valentínsky sviatok je tak pre mnohých tou najkrajšou príležitosťou na to, ako svojej polovičke dokázať nehynúcu lásku. Životné rozhodnutie spravil aj americký herec Orlando Bloom!

Svetoznámy fešák z Pirátov z Karibiku už približne tri roky tvorí pár s jednou z najúspešnejších speváčok Katy Perry. Hoci bol ich vzťah spočiatku poriadne turbulentný a dvojica strávila nejaký čas aj od seba, všetko bude mať zrejme šťastný koniec.

katy perry orlando bloom

Orlando totiž priaznivcov obľúbenej celebritnej dvojice parádne prekvapil, keď práve na Valentína pred očarujúcou hudobníčkou konečne pokľakol. Kate svojmu princovi povedala jasné ÁNO, vďaka čomu sa svetový šoubiznis rozrástol o čerstvých snúbencov.

kate perry

Zamilované hrdličky sa o radostnú správu podelili prostredníctvom Instagramu, kde im tisíce nadšených fanúšikov venujú jeden lajk za druhým či obrovské množstvo srdečných gratulácií.

V blízkej budúcnosti by sme sa tak mali dočkať ďalšej prominentnej svadby, pričom pre Orlanda Blooma aj Katy Perry pôjde o druhý sobáš, nakoľko obidvaja snúbenci už majú za sebou svadbu i rozvod s bývalými partnermi.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Instagram/Kateperry | Foto: Instagram/Katyperry, Twitter.com, pixabay.com