Svadba na prvý pohľad sa teší veľkej diváckej priazni a fanúšikovia s nadšením očakávajú, čo obľúbení účastníci šou pridajú na sociálne siete. Najnovšie ženích Michal prekvapil svojích rodičov, keď priviedol domov vzácnu návštevu a predstavil im druhú nevestu. Spoločnou fotkou sa nezabudol pochváliť ani na Instagrame. 

Hoci Mišovi a Diane partnerský vzťah nevyšiel, naďalej sa stretávajú ako veľmi dobrí kamaráti. Temperamentní manželia si výborne rozumeli aj s ostatnými pármi z reality šou, a preto sa rozhodli opäť stretnúť a užiť si spolu víkend.

pary zo svadby

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Charizmatickí východniari sa s Vierkou a druhým Michalom vybrali loďkou na vodnú nádrž Ružín a o zábavu sa postarali aj na chate, kde boli ubytovaní. Vášnivý rybár sa rozhodol, že so skvelou partiou navštívi i rodičov a predstaví im nevestu Vierku so svojím televíznym manželom.

Podľa množstva fotografií a videií, ktorými svadobné páry zásobovali sociálne siete, je hneď každému jasné, že si všetci výborne rozumejú a prežili spolu nezabudnuteľný víkend.

pary svadba na prvy pohlad

 

Zdroj/Foto: Instagram/majkelmatej, dianadeottova