Mnohí zodpovední Slováci trávia tieto dni v dobrovoľnej domácej karanténe. Najmä tí, ktorí pracujú menej alebo vôbec, si tak čas krátia pozeraním televízie. Jej ponuka obľúbených seriálov je však čím ďalej, tým tenšia. Po skončení Červených pások prichádza ďalšia rana – stopku dostali aj obľúbení Oteckovia!

Najskôr pri natáčaní prijali veľmi tvrdé opatrenia, aby v ňom mohli pokračovať, neskôr obmedzili vysielanie jednotlivých častí a napokon boli nútení projekt celkom zastaviť. Príčinou je koronavírus COVID-19, ktorý narúša chod bežného života vo všetkých jeho oblastiach a výnimky neudeľuje ani najsledovanejším televíziám či celebritám.

oteckovia stopka

Kým JOJ-ka dosiaľ dala stopku len novinke Zlatá maska, Markíza už odstavila v podstate všetky premiéry. Môže za to nedostatočný počet vytvorených častí, ktoré si televízia pre istotu necháva v zálohe. „Na horšie časy” je schovaných šesť dielov Susedov, štyri z produkcie Dvaja na jedného a pár aj z Pána profesora, Hornej Dolnej a už skončených Červených pások.

Výnimkou nie sú ani Oteckovia. Natočeného materiálu je málo, a tak sa Markíza rozhodla k 1. aprílu ukončiť ich vysielanie. Či a kedy ho obnoví, nateraz nie známe. Namiesto tohto seriálu budú v programe na dennej báze reprízy Rodinných prípadov.

Tvrdé zásahy sa zatiaľ nedotýkajú iba Superstar, ktorá bude pokračovať vo svojom bežnom vysielacom čase. Predpokladá sa však, že kríza napokon ohrozí aj tento program alebo prinajmenšom jeho finálové kolá.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Mediaboom.sk | Foto: Instagram/oteckovia.markiza, tvmarkizaofficial