Adela Vinczeová a Viktor Vincze sú už viac ako tri roky manželia. Keď dvojica priznala vzťah, mnohí ostali v šoku, pričom výnimkou dokonca nebola ani mamina známho moderátora. Renátka po prvýkrát prehovorila o tom, aké mala pocity, keď sa dozvedela, že jej syn randí práve s mimoriadne obľúbenou blondínkou.

Vzťahová minulosť Adely Vinczeovej sa spája s viacerými známymi mužmi, na ktorých natrafila pri moderovaní televíznych šou. Kým so spevákom Tomášom Bezdedom zo Superstar tvorila pár tri roky, láska s tanečníkom Petrom Modrovským z Let’s Dance trvala až sedem rokov. Televízna hviezda ale napokon našla svoje životné šťastie pri kolegovi z Markízy Viktorovi Vinczem, pri ktorom jej stačilo iba 10 mesiacov na to, aby sa stala jeho právoplatnou manželkou.

Po šiestich mesiacoch vzťahu požiadal Viktor Adelu o ruku v živom vysielaní Telerána

Nakoľko je 39-ročná blondínka od milovanej polovičky o desať rokov staršia, nie každý zo začiatku vkladal do ich vzťahu dôveru. Do tejto skupiny patrila aj Viktorova mamina, ktorá v rozhovore pre magazín Šarm priznala, že mala najprv voči svojej budúcej neveste predsudky. ,,Bol to určite šok,” uviedla na margo prvého stretnutia, kedy spoznala synovu vtedy ešte priateľku.

,,Samozrejme, všetky tie vonkajšie vplyvy a možno aj predsudky ohľadom veku a aj fakt, že je to známa osobnosť, zohrali určitú rolu. Viki je sám výrazná osobnosť a netušili sme, čo s ním urobí logické porovnávanie s Adelkou. Ale rýchlo sme pochopili, že oni si žijú svoje mimo týchto spoločenských zaradení,” prezradila svokra Slovákmi zbožňovanej Adely, ktorá sa na túto tému vyjadrila vôbec po prvýkrát.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Viktor s mamou Renátkou

Zdroj: Šarm | Foto: Instagram/viktorvincze