Rádio Europa 2 si pre svojich poslucháčov pripravilo obrovské prekvapenie. Od dnešného dňa, a teda 22. novembra, sa z jeho éteru ozýva jedna z najznámejších účastníčok reality šou Farma.

Neprešiel ešte ani mesiac, ako sa z rannej šou Europy 2 prihovára obľúbené duo Sketch Bros, a už si Oliver Oswald a Samo Procházka medzi seba privzali posilu. Nového člena svojho tímu tajili takmer do poslednej chvíle. Len deň pred jeho nástupom priaznivcom prezradili, že k nim pribudne atraktívna dáma, pričom meno si nechávali pre seba.

Krátko nato chalani odhalili, že sa poslucháči môžu pripraviť na ich kamarátku Luciu Almaksus, ktorá sa preslávila ako súťažiaca ôsmej série reality šou Farma. V súčasnosti je z Luly úspešná influencerka pýšiaca sa takmer 160-tisíc sledovateľmi. Tí sa, samozrejme, z kráskinho nového jobu tešia a po jej rádiovej premiére ju okamžite zaplavili samými pozitívnymi reakciami.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

,,Som šťastná za všetky ohlasy novej Rannej show (vybuchol mi inbox, som príjemne prekvapená, akí ste boli nadšení!!!!) a hlavne chalanom za ich trpezlivosť, že mi dali priestor, a že je s nimi neskutocčná sranda!!! Pokiaľ znamená vstávať 4:30 a tráviť čas s kreatívnymi ľuďmi, aby sme vás zabávali, tak mi vôbec nevadi vstávať! Každý deň od pondelka do piatku od 06:00-09:00,“ ozvala sa na Instagrame nová moderátorka Europy 2.

Zdroj/Foto: Instagram/llnzz, e2sk