Ak patríte medzi skalných divákov seriálu Oteckovia, určite vám neušla skutočnosť, že sa Tomáš spolu s Julkou plánujú odsťahovať do Košíc, kde študuje ich milovaná Linda. To však znamená, že sa po Mary Bartalos z deja pravdepodobne vyparí aj Marek Fašiang a rozkošná Laura Gavaldová, ktorých miesta zrejme nahradia títo herci!

Hoci všetko nasvedčuje tomu, že sa fanúšikovia obľúbených Oteckov budú musieť s postavami Tomáša a Julky rozlúčiť, oficiálny odchod hercov zatiaľ televízia ešte nepotvrdila. To, ako sa dejová línia Mareka Fašianga a Laury Gavaldovej bude vyvíjať, by sme sa tak vraj mali dozvedieť už tento týždeň.

Čo je ale isté, príbehy hrdinov zamotajú nové tváre, a to hneď niekoľko. Už čo chvíla sa totiž do domu sympatického veterinára nasťahuje mierne strelená rodina Pukyovcov na čele so známym hercom Braňom Bystrianskym, ktorého môžete poznať najmä ako popleteného čašníka Imra zo seriálu Panelák.

Braňovu manželku si zahrá herečka Edita Borsová, pričom dvojica sa postará o poriadny rozruch, ktorý zasiahne najmä susedných Bielikovcov, a teda manželov Vlada a Luciu s ich štyrmi deťmi. Okrem toho, že sympatický párik vychováva päť ratolestí, obľubuje metal či tvrdý alkohol, donesie si do domu aj menšiu farmičku. Už teraz je preto jasné, že sa vďaka novým postavám môžeme tešiť na plno vtipných momentov!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Markíza.sk, Instagram/oteckovia