Známy slovenský herec je poriadny tajnostkár! Najprv si v úplnej tichosti povedal svoje áno s manželkou Vierkou, a teraz sa vraj tešia na prvé spoločné bábätko, ktoré by sa malo narodiť už čoskoro.

Ako sa zdá, radosti a starosti s malým dieťatkom nečakajú iba jedného herca z obľúbeného seriálu Oteckovia. Okrem Mareka Fašianga, ktorý stvárňuje veterinára Tomáša Oravca, sa podľa informácií portálu Pluska.sk bude čochvíľa radovať z novorodeniatka aj Marekov starší kolega Pavol Topoľský. Seriálový dedko Vlado Bielik alias Kapitán by sa tak mal v reálnom živote stať päťnásobným otcom.

60-ročný umelec, ktorý rozdával energiu aj v piatej sérii šou Tvoja tvár znie povedome, sa v roku 2016 tajne oženil, pričom svadobné zvony mu zazvonili tretikrát. Pavol sa zosobášil s o 27 rokov mladšou tanečnicou Vierkou Bielikovou, ktorá by mala aktuálne nosiť pod srdcom ich spoločné bábätko.

 „Pána Topoľského sme videli na jednom z bratislavských trhovísk. Vyzeral spokojne, niet sa čo čudovať, jeho manželka má už výrazné tehotenské bruško,” prezradil Pluske jej čitateľ. „Takéto veci nezverejňujem a ani nechcem. Mám dosť týchto všelijakých hejtov, Veď poznáte ľudí,” zareagoval na prevalenie údajného tehotenstva svojej polovičky Topoľský, čím správu síce nepotvrdil, ale ani nevyvrátil.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Pluska.sk | Foto: Instagram/palotopolsky