Napriek tomu, že Slováci už niekoľko rokov v medzinárodnej súťaži Eurovision Song Contest svojho zástupcu nemajú, v ostatných krajinách sa teší veľkej priazni. Na hity z tohto projektu sme si mohli včera večer zaspomínať prostredníctvom markizáckej Chart Show, kde zahviezdil i Alexander Rybak.

Písal sa rok 2009, keď v speváckej súťaži Eurovision Song Contest vytrel všetkým kocúra sympatický mladík Alexander Rybak. V tom čase 23-ročné zlatíčko s husľami v rukách odpálilo poriadne chytľavý hit Fairytale, ktorý získal bezkonkurenčne prvé miesto.

Hoci od najväčšej slávy Alexandra Rybaka už ubehlo celých desať rokov, rodený Bielorus sa takmer vôbec nezmenil, pričom stále pôsobí mimoriadne milo a sympaticky. Mohli sme sa o tom presvedčiť vo včerajšej Chart Show, v ktorej moderátorka Adela Vinczeová privítala práve Alexandra.

Alexander Rybak

Niekdajší víťaz Eurovision Song Contest v štúdiu TV Markíza odpálil svoju najznámejšiu pecku, ktorou roztancoval všetkým prítomných – tí sa mu za skvelé číslo odmenili veľkým potleskom. A ako sa Alexandrovo vystúpenie páčilo vám? Dajte nám vedieť do komentárov na Facebooku!

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Alexander v Chart Show

Alexander v Eurovízii v roku 2009

Zdroj/Foto: YouTube, Facebook/ChartShow TV Markíza