Speváčka Dominika Mirgová rozhodne nepatrí medzi šedé myšky, no jej atraktívne krivky sú výsledkom dlhodobého procesu, kedy si prešla radikálnou premenou vzhľadu. Kedysi mierne bacuľatá finalistka zo Superstar sa v priebehu rokov vyformovala na jednu z najzvodnejších kočiek slovenského šoubiznisu. Kráska má ale za sebou jednu veľmi podstatnú úpravu, akú sa jej podarilo udržať v tajnosti až trištvrte roka!

Mamina synčeka Peťka bola nespokojná s poprsím, ktoré v dôsledku výrazného chudnutia a dlhodobého kojenia zmenilo prirodzené tvary. Hoci sa blondínka na veľkosť sťažovať nemohla, predsa len ju tieto ženské partie dosť trápili.

Dominika Mirgová

Dominika šokovala fanúšikov úprimnosťou, keď priznala, že už takmer deväť mesiacov hrdo nosí na hrudi nové silikóny. ,,Som mama, ktorá si odkojila nejaký ten čas, prešla dosť veľkou zmenou hmotnosti, žena a interpret, ktorý sa chcel cítiť proste lepšie. Áno, mám upravené prsia. O to šlo, aby to pre mňa nepôsobilo vulgárne a aby to nebolo to prvé, čo si na mne človek všimne,” speváčka odhalila veľké tajomstvo.

Mirgová ale naďalej zastáva prirodzený vzhľad, preto to s rozmermi plastického zásahu príliš nepreháňala. Jednoducho sa potrebovala cítiť ženskejšie a túžila sa prezentovať bez hanby aj v spodnom prádle. Úspešná hudobníčka zároveň pripojila záber v plavkách, kde jej dekolt skutočne pôsobí decentne.

Dominika Mirgová

Zdroj|Foto: Instagram/Dominikamirgovaofficial