Tak toto by čakal asi len málokto. Neprehliadnuteľný svalnáč Matej Jurkovič, aktuálne hviezdiaci v markizáckej reality show Farma 11, má za sebou románik s mladou kráskou, ktorej drobné škandáliky tiež nie sú cudzie.

Chodiaca hora svalov sa o prekvapivé momenty postarala už po pár dňoch pobytu na statku. Atraktívny západniar totiž verejne priznal, že sa živí ako gigolo a herec filmov pre dospelých, pričom v práci spolupracuje so ženami i mužmi.

Matej Jurkovič Farma

O Matejovi sa teraz dozvedáme ďalšiu nečakanú vec. Jeho osoba bola presne pred štyrmi rokmi spájaná s kontroverznou modelkou Michaelou Ngovou, ktorá chodila s režisérom Michalom Nemtudom. V minulosti sa však častokrát objavovala aj po boku bohatého podnikateľa Borisa Kollára a čas trávila v jeho luxusnej vile.

Michaela Ngová

O tmavovláske si ešte pred pár mesiacmi mnohí mysleli, že práve ona je tajnou priateľkou rapera Majka Spirita, to sa však nakoniec vyvrátilo. Pravdou ale je, že kočka randila s pracantom z Farmy, čo mali potvrdzovať spoločné fotky na sociálnych sieťach či články v médiách. Podľa informácií portálu Topky.sk sa tento vzťah napokon rozpadol.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Matej Farma

Zdroj: Topky.sk | Foto: Instagram/kollarboris, Farma.markiza, Michaela_ngo, YouTube