20. júna najznámejšia slovenská influencerka dovŕšila 29 rokov, pričom svoju oslavu poňala naozaj veľkolepo – dva týždne pred a dva týždne po. Zuzana Plačková tak s prestávkam žúruje celý mesiac. Včera sa však konečne dočkala dlho avizovaného veľkolepého finále!

Zuzana Plačková zahájila svoju mesačnú narodeninovú tour takmer pred mesiacom, keď si s najbližšími kamarátkami vyrazila do Budapešti. Dva týždne nato absolvovali dievčatá ďalší spoločný pobyt v chorvátskej Opatiji, kde si krásna modelka pripomenula aj deň svojho narodenia. Avšak už od začiatku bolo jasné, že najväčšia párty obľúbenú influencerku ešte len čaká.

Oslava narodenín v Chorvátsku
Baby pred odletom do Chorvátska

Aktuálne má už známa podnikateľka tohtoročné narodeninové finále za sebou a bude naňho rozhodne spomínať do konca života. Exkluzívna reštaurácia na lodi na brehu Dunaja s nádherným výhľadom na Bratislavský hrad, dychberúca balónová a kvetinová výzdoba, samé dobroty vrátane brutálnej torty, fotostena, energická hudba v podobe skupiny Gipsy Čáve, speváčky Dominiky Mirgovej a jej tatka či v neposlednom rade rodina a desiatky kamarátov, ktorí sa spoločne zabávali až do ranných hodín. Presne takto vyzeral dokonalý bašável Zuzany Plačkovej, aký sa len tak nevidí!

Zuzana mala takúto prekrásnu kvetinovú výzdobu

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

1. časť

 

2. časť

 

Zdroj/Foto: Instagram/vladimir_hair_doctor, queen.plackova