Charizmatickí východniari majú za sebou krásnu svadbu, kopec spomienok z medových týždňov v Keni a vyskúšali si aj spoločné bývanie. Ich vzťah je však ako na hojdačke – niekedy prežívajú romantické chvíle, inokedy si absolútne nerozumejú. Teraz sa musia rozhodnúť, či ostanú spolu alebo každý pôjde svojou vlastnou cestou.

Diana je mladá komunikatívna žena, ktorá potrebuje o svojich pocitoch rozprávať, a to očakáva aj od partnera. Michal, ako typický chlap, však slovami prejaviť emócie nevie. A práve táto skutočnosť sa často stáva zdrojom ich hádok.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Teraz dvojicu čaká veľké rozhodnutie, ktoré majú vyrieknúť pred tímom expertov. Deň pred finále sa Košičania rozdelia, aby mohol každý osamote premýšľať nad ich spoločným vzťahom a víziách do budúcna.

Keď sa manželia stretnú s odborníkmi, Diana neskrýva veľké obavy a stres, pretože sa bojí Mišovej odpovede. ,,Prežili sme spolu veľa pekného, aj menej pekného, ale vzťah nie je o zážitkoch, ale o porozumení a v tomto nám to úplne viazlo. Mám ťa veľmi rád, ale nechcem ti ubližovať,” vyjadril sa ženích, čím nevestu absolútne šokoval. Aké bude ich záverečné rozhodnutie, sa dozviete v piatok večer na Markíze.

diana a miso

diana a miso

Zdroj/Foto: Voyo, Instagram/tvmarkizaofficial