Amerikou sa šíria informácie, že miestečko Jamieho Dornana v trilógii ,,50 odtieňov“ je ohrozené. Podľa najnovších fám by ho mal nahradiť hriešny upír s uhrančivým pohľadom zo seriálu Upírske denníky, Ian Somerhalder.

Len nedávno sa začala vysielať ôsma, a zároveň aj posledná séria seriálu Upírske denníky, no ako sa zdá, Ian Somerhalder si už brúsi zúbky na ďalšiu filmovú úlohu. Práve v jednej zo scén si Damon z nudy číta knihu 50 odtieňov sivej, čo automaticky viedlo k mnohým špekuláciám. Úprimne, Iana si vedela v úlohe Christiana Greya predstaviť nejedna žena, no nebol by to pre tvorcov iba zbytočný krok vedľa?

damon

Ak v tomto smere existuje čo i len zrnko pravdy, predstaviteľ dominantného magnáta o ničom nevie. Otázku ohľadom výmeny mu položil aj americký moderátor a zabávač Jimmy Kimmel: ,,Tvrdí sa, že Ian Somerhalder by vás mal nahradiť. Viete o tom niečo?“ Podľa slov Jamieho by to bolo pre tvorcov ťažké, keďže už dve časti natočili s ním. Ako tvrdí Jamie, bol by to drahý omyl, keďže v priebehu najbližších mesiacov uzrie svetlo sveta druhá časť.

Charizmatickým Christianom Greyom teda aj naďalej ostáva herec s írskym pôvodom, Jamie Dornan. Ostáva nám teda len dúfať, že ak sa bude natáčať ďalší film s podobnou tématikou, tvorcovia nebudú váhať osloviť práve Iana.

Foto: Instagram, CW