Seriál Oteckovia sa teší mimoriadnemu úspechu už viac ako tri roky. Jednou z rodiniek, zabávajúcou divákov TV Markíza, sú Bielikovci, na čele ktorých stojí vždy ufrfľaný žrgloš Vlado. Ak ste si doposiaľ v jeho postave nevedeli predstaviť nikoho iného než herca Filipa Tůmu, táto zmena vás poriadne prekvapí. A nebude jediná!

V rodine Bielikovcov zastáva každý člen špecifickú úlohu. Kým Lucia je mimoriadne obetavou a milujúcou mamou a manželkou, ktorá sa všetko snaží riešiť v pokoji, otec Vladko je zase typický slovenský mačo, pričom v ich domácnosti sa pravidelne stará o hlasný krik.

Najstaršiemu synovi Lukášovi zodpovednosť zatiaľ veľa nehovorí a pravdovravnosť tiež nie je jeho silná stránka. Zato stredný Fifo má múdrosti a seriózneho prístupu ku všetkému na rozdávanie. Najmladší syn Kubko je malý šibal, rád vystrájajúci neplechu, a napokon jediná dcérka Vlaďka je zlatíčko, ktoré pri toľkých chlapoch robí mame Lucii najväčšiu radosť.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Čo by sa ale stalo, keby si herci vymenili úlohy? To si môžete pozrieť v skvelom prvoaprílovom videu, ktoré si pre fanúšikov pripravili tvorcovia Oteckov. Monika Hilmerová ako flegmatický smetiar Luky, Oliver Oswald ako starostlivá Lucia, Jakub Horák ako uhundraný Vlado a Filip Tůma v postave intelektuála Fifa vás zaručene rozosmejú!

Prvoaprílové video Oteckov si môžete pozrieť — TU —

Zdroj/Foto: Markíza.sk, Instagram/oteckovia.markiza, tvmarkizaofficial