Len nedávno krásna megahviezda Angelina Jolie verejne prehovorila o vážnych ženských problémoch, ktoré prekonala a život jej uštedril ďalšiu tvrdú radu. Herečka pre magazín „Vanity Fair“ potvrdila, že trpí Bellovou obrnou!

Svetom len nedávno otriasol šokujúci rozvod hereckej hviezdy Angeliny Jolie s jej dlhoročným partnerom Bradom Pittom, čo jej zdraviu rozhodne neprospelo. Žeby daň hektického života slávnych? Ak áno, tak v Angelinom prípade neprimerane vysoká.

Najprv rodina

Šarmantná brunetka v interview pre spomínaný magazín hovorí, že ženy v rodinách často kladú svoje potreby až na posledné miesto, aby uprednostnili dôležitejšie veci. A práve ona dobre vie, čo to znamená, keďže je matkou šiestich detí 24 hodín denne. Materská obeta v kombinácii s hviezdnymi povinnosťami je náročná a aj to si časom vypýta svoju cenu.

 

Kde je problém?

Bellova obrna vzniká pri poškodení tvárového nervu, ktorý ovláda aj mimické svaly. Príznaky sú podobné mozgovej cievnej príhode a lekár ich takmer ihneď rozozná už na prvý pohľad. Chorému na jednej strane tváre ovisne ústny kútik a poklesne očné viečko, ktoré nevie dovrieť. Čo je príčinou? Trebárs aj jednoduchý herpes na pere či zápal v oblasti ucha. Liekmi sa síce choroba dá pekne zvládnuť, no napriek tomu, že Angelina je silná žena, svoje zdravie stráca stále viac. Ďalší úder pod pás populárna mamička určite nepotrebuje a my jej do budúcnosti prajeme veľa síl.

 

Angelina Jolie a Bellova obrna

Angelina Jolie a Bellova obrna

 

 

Angelina Jolie a Brad Pitt

Zdroj: Vanity Fair | Foto: Instagram

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Lumi
Študentka medicíny a príležitostná bloggerka, čo nedá dopustiť na dobrú hudbu. Vždy ju bavilo písanie a hľadala spôsob ako ho využiť a podeliť sa o to so svetom. Teraz využíva svoje vedomosti z oblasti zdravia ale prináša aj info zo sveta showbiznisu, krásy a módy, ktoré ju bavia.