Rodina známych manželov Cifrovcov sa pred vyše týždňom rozrástla o nového člena. Postarala sa o to Veronikina sestra Patrícia a jej manžel Robo, ktorí si posledný májový víkend povedali svoje áno. 

Krásna sestra obľúbenej moderátorky a jej partner Robo sa stihli vziať tesne pred príchodom ich prvého dieťatka. Dnes je už zdravý chlapček na svete a jeho známa teta ho originálnym spôsobm predstavila aj svojim fanúšikom na sociálnej sieti.

,,Čaute Instagramy! Volám sa Alexander, presne tak, ako moj skvelý pradedko, mám už vyše týždňa, a som dosť super. Teta V je vďačná @patriciaostrihonova & @r.valo, že jej priniesli najlepšieho kamoša a prvého mužského člena @zemy_2020. Dobre sme si s ňou už pokecali o referende, rodovej rovnosti a zo svetových ženských líderiek zatiaľ preferujem Jacindu Ardern. Mám veľké nohy a, ako môžete vidieť z tohto eposu, šibnutú tetu, ktorá je zo mňa úplne hotová. Ja z nej menej, ale je na to zvyknutá,” v mene svojho čerstvo narodeného synovca sa Veronika vtipne prihovorila verejnosti.

,,Sesternica Sára sa mi páči viac, zatiaľ ma nevyklopila z kočíka ani postieľky, a hovorí, že som maličký, čo beriem ako kompliment. Ďalšie informácie o mne sa určite dozviete čoskoro, keďže ešte nemám psychomotorické schopnosti na to vyrvať tetke telefón z ruky!
Pozdravujem Vás, Váš Alexander Valent,” Sajfova manželka ukončila zoznamovačku s drobčekom, s ktorým uverejnila i dve fotografiie. Rovnako ako pri dcérke Sárke však tváričku radšej neukázala. K novému prírastku srdečne blahoželáme a prajeme veľa zdravia!

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<