Od vysielania tretej série speváckej šou Slovensko hľadá Superstar ubehlo už pekných pár rokov. Srdcia poroty i publika si vtedy získal mladý rebel Martin Konrád, ktorý sa do pamätí ľudí zapísal najmä ako punkový spevák s večne strapatou hrivou. Dnes je ale všetko celkom inak.

Hoci sa do súťaže prihlásil len ako 15-ročný, na svoju osobu dokázal poriadne upozorniť. Osobitý štýl, perfektný hlasový prejav a bohatá charizma – to boli hlavné črty mladého umelca. Napokon sa mu podarilo prebojovať sa až do finálových súbojov, kde sa tešil z krásneho piateho miesta.

Martin Konrad

Dnes by ste už ale možno Martina Konráda ani nespoznali. Strapaté háro je minulosťou a nálepka rebela už zo zaujímavého fešáka dávno opadla. Hoci sa Maťo hudbe venovať úplne neprestal, na prvé miesto posunul predovšetkým rodinu.

V roku 2015 sa oženil so svojou láskou Adrianou, ktorá mu porodila tri deti. Dnes je tak z bývalého Superstaristu hrdý otecko, pričom výzor neposlušného chlapca by ste už hľadali márne. Napriek tomu je to však stále veľký sympaťák, ktorý po boku milovanej rodinky doslova žiari.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Martin Konrad

Zdroj: TV Markíza, Facebook/MartinKonryKonrad | Foto: Facebook/MartinKonryKonrad, Fanklub-MartinKonrad, TVMarkiza