Spojenie jedného z najslávnejších idolov na svete s populárnou anglickou speváčkou minulý rok mnohých poriadne zaskočilo. Rozvedený Channing Tatum a Jessie J sa spočiatku pred verejnosťou ukrývali, no po pár mesiacoch randenia sa už ruka v ruke prechádzali ulicami – dnes sa dokonca chvália skvelou novinkou!

Napriek tomu, že atraktívny svalnáč má už jedno nevydarené manželstvo za sebou, na lásku stále nezanevrel. Šťastie našiel v septembri 2018 po boku úspešnej anglickej skladateľky a speváčky Jessie J, čomu najprv len málokto dokázal uveriť.

Channing Tatum Jessie J

Dvojica zamilovanosť po nejakej dobe odtajnila a nadobro sa skrývať prestala. Zahraničný magazín The Sun nedávno dokonca informoval o zásadnom kroku, na aký sa príťažlivý filmový striptér Magic Mike odhodlal po necelom roku vzťahu.

Channing sa totiž rozhodol presťahovať za drahou polovičkou do Spojeného kráľovstva. Zaľúbené hrdličky si mali prenajať spoločné hniezdočko lásky, kde si budú bok po boku užívať čaro anglického vidieka. Hoci herec na Ameriku úplne nezanevrel, väčšinu času je rozhodnutý tráviť v spoločnosti známej brunetky, a to v meste Suffolk neďaleko Londýna.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Jessie J Channing Tatum

Zdroj: The Sun | Foto: Instagram/jessie.channing