Je rozhodnuté! Diváci mimoriadne úspešnej šou Svadba na prvý pohľad sa v piatok večer dočkali veľkého finále druhej série, v ktorej sa dvojice rozhodli, či chcú kráčať spoločným životom aj po poslednej klapke. U manželov Terezy a Milana bolo zrejme jasné, aká príde odpoveď, ba čo viac – párik sa aktuálne pripravuje na veľkú udalosť!

Tereza a Milan od začiatku šou prechovávali k sebe obrovské emócie. Ako jediný pár dokonca počas prvej svadobnej noci odhodil zábrany a ihneď sa vrhol do príjemných “manželských povinností”.

Od natáčania Svadby na prvý pohľad ubehol nejaký ten mesiac, no láska krásnej Slovenky a svalnatého Čecha stále kvitne. Hoci sa v televízii zdalo, že harmóniu ich vzťahu môžu narušiť diaľka a pracovné povinnosti, ktoré mal každý z nich “doma”, napokon sa všetko vyriešilo.

Ako sme sa dozvedeli z magazínu Svadba na prvý pohľad – stále spolu, ktorý TV Markíza odvysielala po veľkom finále, Tereza sa za polovičkou odsťahovala do Prahy, kde v súčasnosti zdieľajú spoločnú domácnosť. A to nie je všetko! V zozname plánov dvojice na najbližšie obdobie je nielen rozbehnúť spoločné podnikanie. Atraktívni zaľúbenci si chcú vystrojiť aj svadbu, ktorá by mala prebehnúť v auguste – stihli si už vybrať i nádherné a mimoriadne romantické miesto s výhľadom na Ďumbier. O pár mesiacov by sa tak z Terky a Milana mali stať skutoční manželia. WAU!

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: TV Markíza | Foto: Instagram/tvmarkizaofficial