Československý šoubiznis postretla radostná správa. Jeden z jeho najznámejších členov, ktorý zároveň zastáva čestné miesto v porote SuperStar, sa bude tešiť z ďalšieho dieťatka. 

Počas uplynulej série SuperStar s nadšením očakávala prvé bábätko porotkyňa Monika Bagárová, ktorá dcérku Rumiu porodila tesne pred finále. Krátko nato ju nasledovala herečka Patrícia Pagáčová, tá svoju Bibianku priviedla na svet koncom mája. Okrem krásnych Češiek sa z drobčeka raduje aj ďalší porotca Marián Čekovský, ktorý sa stal štvornásobným otcom vlani rovnako ako Bagárová.

Aby nebolo medzi priateľmi detí málo, budúci rok sa ich partia opäť rozrastie o nového člena. S radostnou správou sa tentokrát pochválil Leoš Mareš, ktorý novinu oznámil práve dnes počas rannej šou rádia Evropa 2. Jeho milovaná manželka Monika nosí pod srdcom vytúžené dieťatko.

,,Klokan priletí v marci,“ informoval fanúšikov na Instagrame úspešný moderátor, k svojim slovám priložil aj fotografiu bociana. Jeho synom z predchádzajúceho manželstva s Monikou Marešovou Jakuboovi (15) a Matějovi (11) tak už čoskoro pribudne súrodenec. Srdečne gratulujeme!

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Evropa 2, Instagram/tvmarkizaofficial, leosmares