Na Slovensku je aktuálne doslova baby boom. K fešným hudobníkom, ako sú napríklad raperi Rakby či Kali, ktorí sa už čoskoro stanú oteckami, najnovšie pribudol aj spevák Adam Ďurica. Jeho manželka Kristínka totiž nosí pod srdcom ich prvé dieťatko!

Spevák Adam Ďurica prežíva najšťastnejšie životné obdobie. Kým v kariérnej oblasti sa teší úspechu nového albumu s názvom 30, ktorý vyšiel len pred pár dňami, v súkromí sa spolu s manželkou Kikou pripravujú na príchod svojho prvého dieťatka, o čom doposiaľ verejnosť vôbec netušila.

“Už sa nevieme dočkať ❤️👼🏻❤️ Držte nám palce 😊,” napísal najobľúbenejší slovenský spevák na svoj Instagram, pričom veľkú novinu obohatil aj o pár zaľúbených záberov, na ktorých je už jeho krásnej manželke vidno guľaté bruško. Gratulujeme a prajeme veľa zdravíčka!

Zdroj: Instagram/adamdurica | Foto: Instagram/adamdurica

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Brumka
Nie som žiadna spiritualistka Silvia Š, ale razím si niekoľko teórií: 1. Každý si je strojcom vlastného šťastia. 2. Čo dáš, sa ti vráti. 3. Kde je vôľa, tam je cesta. 4. Ak niečo veľmi chceš, splní sa ti to. Aj vďaka tomu si žijem svoj sen a prajem to každému. Občas ma však z neho prebudí faloš a nespravodlivosť, ktorá vládne svetu, ale taký je život :)